top of page

je kosmetická metoda, která využívá tetování (permanentní pigmentace dermis) k vytváření návrhů, které se podobají make-upu, jako oční linky a dalšími stálými barvami zdůrazňujícími rysy na kůži obličeje, rtů a očních víček . Používá se také k produkci umělých obočí , zejména u lidí, kteří je ztratili v důsledku stáří, nemoci, či pouze k dokreslení méně dokonalých částí..

Obočí je důležitou částí obličeje, podtrhující přirozenou krásu očí. Je nejčastěji upravovaným kouskem obličeje. Především ženy si je zkrášlují, tvarují všemožnými způsoby od nepaměti. Jedna z nejpokročilejších metod současných kosmetických služeb je 3D vláskování, které Vám napomůže k dokonalému tvaru na dlouhou dobu, bez nutnosti ranních korekcí..

Oči lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahrazují líčení očí. Kvalita se velmi liší ne jen podle studia, ale i dle kosmetičky. Je žádoucí používat jen kvalitní vybavení, barvy, ale zapotřebí je i velká pečlivost. Varianta linek se předem pečlivě předkreslí na odlíčených očích a následně je vytetována speciálním tetovacím perem za použití lokální anestesie.

  Rty  

Představte si ten pocit, že se ráno probudíte a víte, že jediné na co nemusíte myslet je Váš dokonalý make-up. Protože ne jen Vaše oči a obočí, ale i Vaše rty vypadají přesně tak jak chcete. Žádné úpravy. Může Vás zdržet spousta věcí, ale již nikdy Váš make-up. Žádné obavy ze setření rtěnky nebo zanechání nepříjemných stop. Nic, jen dokonalý vzhled každé ráno.. 

bottom of page