Sportovní masáž

je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení...

Relaxační masáž

Jedná se o druh sportovní masáže, který je nejrozšířenější, kromě jeho uplatnění ve sportu lze tento typ masáže využít i v některých druzích masérských či kosmetických salónů. Masáž je vhodná zejména tehdy, byl-li sportovec vystaven vysoké fyzické námaze...

Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž je jedna z mála účinných metod používaných při  boji s celulitidou. Užívá se zde speciálních lymfatických hmatů, které napomáhají vstřebávání tuků a vyhlazování kůže díky příznivému vlivu na podkožní metabolismus. Zvýšeným tlakem na tukové oblasti se tyto snažíme narušit.... 

Reflexní masáž

Reflexní masáž je celostní proces v souladu s přírodou a působí především na úrovni nervové. Vychází z pozorování, že na různých místech těla existují tlakové body, resp. zóny, jež patří k určitým orgánům a žlázám. Nejznámější reflexní zóny leží na chodidlech, zejména na šlapkách.

Havajská masáž

Lomi Lomi

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Tato masáž zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem. Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění, nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají.

Dornova metoda

 Dornova metoda je opravdový poklad mezi masážními technikami. Bolesti zad, migrény od "zablokované krční páteře", skoliózy, "kulatá" záda, nestejná délka končetin, mravenčení a brnění v rukou či nohou....tohle všechno může být postupně minulostí.  Je to velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu. Dornovou metodou se napravují klouby a obratle a vyrovnává se celková statika těla. Děje se tak šetrně jemným tlakem za aktivního pohybu a spolupráce pacienta.

Breussova masáž

jedna z nejlepších jemných uvolňujících a energizujících masáží. Efektivně doplňuje Dornovu metodu. Masáž se výborně hodí pro uvolnění a prevenci problémů páteře. Breussova masáž cíleně pracuje na páteři, jejích vzpřimovačích a povrchových svalech. Tím jsou do správné polohy bezbolestně uvedeny posunuté hrudní a bederní obratle. Ploténky po masáži optimálně regenerují a nabíjejí se energií - následuje pocit protažení a srovnání páteře. Používáme třezalkový olej, který intezivně uvolňuje svaly a urychluje regeneraci meziobratlových plotének.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy pramení z bohaté mezigenerační tradice, která se praktikuje v životě Indů už více než čtyři tisíce let. Tradiční indická masáž hlavy je efektivní terapie, která nejen podporuje růst vlasů, ale také pomáha ulevit bolestem hlavy, nespavosti, hučení v uších .... Její účinek není jen fyzický, působí dokonce i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.