top of page
Sportovní masáž

Sportovní masáž

je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení...

Relaxační masáž

Jedná se o druh sportovní masáže, který je nejrozšířenější, kromě jeho uplatnění ve sportu lze tento typ masáže využít i v některých druzích masérských či kosmetických salónů. Masáž je vhodná zejména tehdy, byl-li sportovec vystaven vysoké fyzické námaze...

Relaxace
Anticelulitida

Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž je jedna z mála účinných metod používaných při  boji s celulitidou. Užívá se zde speciálních lymfatických hmatů, které napomáhají vstřebávání tuků a vyhlazování kůže díky příznivému vlivu na podkožní metabolismus. Zvýšeným tlakem na tukové oblasti se tyto snažíme narušit.... 

Reflexní masáž

Reflexní masáž je celostní proces v souladu s přírodou a působí především na úrovni nervové. Vychází z pozorování, že na různých místech těla existují tlakové body, resp. zóny, jež patří k určitým orgánům a žlázám. Nejznámější reflexní zóny leží na chodidlech, zejména na šlapkách.

Reflexní masáž
Hawaiská masáž

Havajská masáž

Lomi Lomi

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Tato masáž zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem. Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění, nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají.

Lávové kameny

Dornova metoda

Dornova metoda

 Dornova metoda je opravdový poklad mezi masážními technikami. Bolesti zad, migrény od "zablokované krční páteře", skoliózy, "kulatá" záda, nestejná délka končetin, mravenčení a brnění v rukou či nohou....tohle všechno může být postupně minulostí.  Je to velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu. Dornovou metodou se napravují klouby a obratle a vyrovnává se celková statika těla. Děje se tak šetrně jemným tlakem za aktivního pohybu a spolupráce pacienta.

Breussova masáž

jedna z nejlepších jemných uvolňujících a energizujících masáží. Efektivně doplňuje Dornovu metodu. Masáž se výborně hodí pro uvolnění a prevenci problémů páteře. Breussova masáž cíleně pracuje na páteři, jejích vzpřimovačích a povrchových svalech. Tím jsou do správné polohy bezbolestně uvedeny posunuté hrudní a bederní obratle. Ploténky po masáži optimálně regenerují a nabíjejí se energií - následuje pocit protažení a srovnání páteře. Používáme třezalkový olej, který intezivně uvolňuje svaly a urychluje regeneraci meziobratlových plotének.

Breussova masáž

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy pramení z bohaté mezigenerační tradice, která se praktikuje v životě Indů už více než čtyři tisíce let. Tradiční indická masáž hlavy je efektivní terapie, která nejen podporuje růst vlasů, ale také pomáha ulevit bolestem hlavy, nespavosti, hučení v uších .... Její účinek není jen fyzický, působí dokonce i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.

bottom of page